WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
          adres: Przechlewo Koprzywnica 4, 77-320
          
tefon: 502 835 028
          email:  hotel@hotelaubrecht.pl
strona www:
          
Hotel Aubrecht01 Hotel Aubrecht02 Hotel Aubrecht03
Hotel Aubrecht04 Hotel Aubrecht05 Hotel Aubrecht06
Hotel Aubrecht07 Hotel Aubrecht08 Hotel Aubrecht09
Hotel Aubrecht10 Hotel Aubrecht11 Hotel Aubrecht12
Hotel Aubrecht Country Spa

Ten 4-gwiazdkowy hotel jest dosłownie zanurzony w naturze. Położenie nad jeziorem Szczytno i w niewielkiej odległości od Parku Narodowego Bory Tucholskie jest gwarancją inspirującego i zielonego otoczenia dla Twojego urlopu.

Przy kompleksie znajdziesz park i jezioro. Hotel oferuje usługi wynajmu sprzętu sportowego - rowerów, kajaków i łodzi motorowodnych. Nad zespołem kucharzy i restauracją czuwa Szef - prawdziwy pasjonat. Dania są przygotowywane ze świeżych i regionalnych składników. Bogate śniadanie w formie bufetu jest pełne domowych przysmaków, owoców , warzyw I swieżych soków, a dania a la carte współgrają ze zmieniającymi się porami roku.

Na miejscu znajdziesz także Jerry Hunters' Pub urządzony w angielskim stylu. Mięta do Twojego Mohito zostanie zerwana w dniu podania, a bar jest otwarty w godzinach 18:00-22:00. Gdy przyjedziez zostaniesz powitany gratisowym drinkiem właśnie w tym pubie, tuż obok zachęcającej kręgielni I stołu bilarda.

Bogatą ofertę hotelu uzupełnia  SPA & WELLNES: kameralny basen, dwa wygodne jacuzzi, sauny (sucha, parowa, na podczerwień) i wypoczywalnia. Pokoje są różne - apartamenty, pokoje w gościńcach I hotelowe pokoje comfort, absolutnie wszystkie "wyglądają" na otaczający las. W pokojach jest powitalny zestaw kawa - herbata, najlepszej jakości kosmetyki, miękkie szlafroki oraz standardowe: TV, prywatna łazienka, internet bezprzewodowy. Kiedy się zrelaksujesz ?


http://hotelaubrecht.pl
HOTEL AUBRECHT COUNTRY SPA RESORT
HOTELE NA KASZUBACH