WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
          adres: Bytów ul. Tartaczna 10
          
tefon: 59 822 66 47, 59 822 32 47
          email:  hotel@ulanspa.pl
strona www:
          
ulan spa restauracja01 ulan spa restauracja02 ulan spa restauracja03 ulan spa restauracja04
ulan spa restauracja05 ulan spa restauracja06 ulan spa restauracja07 ulan spa restauracja08
ulan spa restauracja09 ulan spa restauracja10 ulan spa restauracja12 ulan spa restauracja13
ulan spa restauracja14 ulan spa restauracja15 ulan spa restauracja16 ulan spa restauracja17
Witamy w Restauracji UŁAN

Jeśli cenisz sobie wygodę, spokój i pełny relaks po trudach podróży, wszystko to znajdziesz w naszej Restauracji Ułan.

Restauracja charakteryzuje się niepowtarzalnym wystrojem. Gościom serwujemy znakomite dania i wyszukane desery. Obok potraw niezwykle oryginalnych, w karcie znaleźć można doskonale przyrządzone potrawy klasyczne. Specjalnością jest kaczka z owocami i polędwica po Ułańsku z pieprzem. Uzupełnieniem tego bogatego menu są dania przygotowywane specjalnie z myślą o najmłodszych gościach.  Gościom podajemy znakomite dania i wyszukane desery. Obok potraw niezwykle oryginalnych, w menu można znaleźć doskonale przyrządzone potrawy klasyczne. W naszej ofercie posiadamy  również dania bezglutenowe i wegetariańskie.

Wyśmienita kuchnia i najwyższa jakość obsługi sprawią, że chwile spędzone w restauracji, nasi goście zapamiętają na długo i chcielibyśmy by do nas wrócili. Posiadamy trzy sale: salę balową mieszczącą 130 osób oraz salę ogrodową i kominkową mieszczące odpowiednio 30 i 40 osób, które są znakomitymi miejscami do zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich, uroczystości weselnych i przyjęć okolicznościowych. Hotelowa restauracja to także miejsce, gdzie przy kawie można spokojnie popracować na przenośnym komputerze, bo sale wyposażone są w bezprzewodowy dostęp do sieci internetowej w standardzie Wi-Fi. Wszystkie trzy sale są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Oferowane Państwu nasze profesjonalne usługi sprawią, że wesela, przyjęcia i inne wydarzenia rodzinne będą miały niepowtarzalną oprawę oraz zadziwią zaproszonych gości. Wyśmienita kuchnia i najwyższa jakość obsługi sprawią również, że chwile spędzone w Centrum Ułan SPA Państwa goście zapamiętają na długo i na pewno do nas wrócą.

Dopełnieniem pobytu w Restauracji Ułan jest odpoczynek w Ogrodzie Japońskim. Nasz Ogród Japoński to nowość w pojmowaniu atrakcji turystycznej w Polsce. Woda to życie i ruch, a głazy to trwałość w przyrodzie, symbioza ciszy i wypoczynku. Właściciele hotelu Ułan chcą połączyć gości lubiących ciszę i tych lubiących polską gościnność.

Serdecznie zapraszamy!!!

http://ulanspa.pl
Restauracja UŁAN
GASTRONOMIA I SALE BANKIETOWE