WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
          adres: Zgorzałe ul. Górna 60
          
tefon: 502 486 990
          email:  adler.kaszuby@wp.pl
strona www:
          
Adler 13  Medical Spa Adler Medical Spa 101 Adler Medical Spa 102
Adler Medical Spa 103 Adler Medical Spa 104 Adler Medical Spa 105
Adler Medical Spa 106 Adler Medical Spa 107 Adler Medical Spa 108
Adler Medical Spa 109 Adler Medical Spa 110 Adler Medical Spa 111
Witamy w Ośrodku Wypoczynkowym "ADLER Medical SPA"

Adler Medical SPA  - to urokliwie położony kompleks rekreacyjny, przygotowany na przyjęcie gości szukających odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a także wspaniałe miejsce do przeprowadzenia szkoleń, bankietów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych.

Nasz obiekt to oaza ciszy i spokoju. To wymarzone miejsce dla wędkarzy i grzybiarzy. Jest tu wszystko co może umilić spędzany czas - rozległe sosnowe lasy, malownicze wzgórza, czyste powietrze i krystaliczna woda.

W naszej ofercie mamy również wczasy kuracyjne skierowane do osób z różnego typu dolegliowściami. Organizujemy turnusy rehabilitacyjne z fizykoterapią, usprawniające i odchudzające. Prowadzimy szeroko pojętą profilaktykę zdrowia. W Ośrodku znajduje się bogato wyposażony fit-park z siłownia zewnętrzną do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Oferujemy także wspólne wyjścia w teren, Nordic Walking.

Adler to ośrodek wczasowy znajdujący się około 50 km od Trójmiasta, położony w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Raduńskiego - największego jeziora na Kaszubach. Jezioro to słynie ze swych czystych wód i sprzyja uprawianiu sportów wodnych.

Na terenie obiektu znajduje sie kąpielisko niestrzeżone, wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery, łódki, kajaki) a także możliwość wypożyczenia rowerów do jazdy w terenie oraz chata grillowa z miejscem na ognisko.

Dla naszych milusińskich gości zapewniamy opiekę na sali zabaw z animatorem, organizujemy kinderbale, malowanie twarzy, konkursy i inne atrakcje dla całych rodzin ( karaoke, podchody).

Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw,  trampolina dla dzieci oraz sala zabaw, gdzie prowadzone są od poniedziałku do soboty zajęcia z animatorem . W ramach tego programu dzieci biorą udział w pracach plastycznych , manualnych, grach i zabawach grupowych. Ponadto dwa razy w tygodniu organizujemy dla naszych milusińskich gości KIDSPARTY   z malowaniem twarzy  oraz ciekawymi konkursami nie tylko dla najmłodszych.

http://adler.kaszuby.pl
ADLER Medical SPA
PENSJONATY I OŚRODKI WCZASOWE