WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
Browar "Kaszubska Korona"
          adres: Szymbark ul. Szymbarskich Zakładników 12
          
tefon: 607 610 317
          email:  cepr@cepr.pl
strona www:
         
2 modifiedszymbark bro modifiedszymbark
DSC_1989 modifiedszymbark 31 wybrane modifiedszymbark
Opis browaru
Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego minibrowaru Kaszubska Korona,  który znajduje się w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku.

Trzypoziomowy Browar Kaszubska Korona to wyjątkowe miejsce prowadzone z pomysłem i pasją. Oprócz znakomitych wyrobów piwowarskich, nasi goście znajdą tu doskonałe regionalne dania, idealnie dopasowane do charakteru każdego z naszych piw. Na górnym i środkowym poziomie umieszczona jest restauracja oraz bar, natomiast dolny poziom zajmuje warzelnia, która stanowi serce browaru.
Na miejscu warzymy sześć gatunków piwa, do ich produkcji używamy najszlachetniejszych składników - słodu, chmielu i drożdży, dostarczanych przez mistrzów branży piwowarskiej w Europie. Piwa marki Kaszubska Korona są oparte na tradycyjnych Kaszubskich recepturach i wytwarzane z dokładnością, jaką gwarantuje dzisiejsza technologia. Pozwala nam to na warzenie piwa o znakomitych walorach smakowych i doskonałym aromacie, przy jednoczesnym wyeliminowaniu środków konserwujących i sztucznych barwników. Wszystkie nasze piwa są niepasteryzowane       i niefiltrowane, a ich wytrawny smak zadowoli każdego prawdziwego piwosza.
Nasi goście cenią sobie miłą i swojską atmosferę naszego Browaru. Każdy kto nas odwiedził wie, że piwo najlepiej smakuje nalewane prosto z nalewaka i podawane z rąk sympatycznej i uśmiechniętej Kaszubki. Naszymi piwami mogą się Państwo także podzielić z innymi, zabierając je do domu w oryginalnej 5 litrowej beczce, w formie sześciopaku, bądź w butelkach 0,33 l.

http://cepr.pl/index.php/pl/browar

Wyświetl większą mapę
GASTRONOMIA NA KASZUBACH