WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
Witamy w Hotelu Spichrz***

Hotel Spichrz*** to nowoczesność otulona subtelnym urokiem przeszłości. Zarówno Hotel jak i Restauracja w miejscowości Borcz to miejsca, w których nade wszystko stawia się na komfort i satysfakcję Gości. Wydeptane ludzką pracą schody skrzypią do dziś, drewniane belkowania, kamienne mury to obraz dzisiejszego Hotelu i Restauracji. Hotel Spichrz*** jest trzygwiazdkowym hotelem, położonym w malowniczej miejscowości Borcz w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej. Jest to miejscowość w pobliskim sąsiedztwie Szymbarka k/Żukowa przy trasie krajowej nr 20. Dzięki tak dogodnemu położeniu można szybko dotrzeć do lotniska bądź do Trójmiasta.

Hotel przynależy do XV-wiecznego majątku ziemskiego Borcz i jest budynkiem po adaptacji dworu i części folwarcznej. Każdy pokój został wyremontowany tak, aby zachowały się w nim oryginalne elementy, a jednocześnie urządzony jest w nowoczesnym stylu. Stylowo zachowany wystrój wnętrz oraz przepiękne otoczenie zespołu dworsko-parkowego nadają Hotelowi Spichrz*** niepowtarzalny klimat, sprawiając, iż w idealny sposób można tu połączyć pracę z odpoczynkiem, rekreacją i rozrywką. Hotel Spichrz*** cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią Gości, którzy wybierają nasz hotel na miejsce spotkań rodzinnych jak i firmowych. Odpowiadając na ich potrzeby chętnie organizujemy wszelkiego typu imprezy integracyjne, bankiety, szkolenia firmowe, konferencje, pikniki oraz wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne, wieczory panieńskie i kawalerskie.To także idealne miejsce na wakacje rodzinne lub romantyczne "wypady" we dwoje, gdyż w bliskim sąsiedztwie odnajda Państwo wiele ciekawych atrakcji.

Hotel Spichrz*** jest jednym z najbardziej klimatycznych hoteli na pomorzu. Oprócz komfortowych noclegów zapraszamy również do naszej restauracji gdzie mogą się Państwo rozsmakować w tradycyjnej kuchni kaszubskiej. Na rekomendację zasługuje szczególnie gęsina oraz wyborne ryby. Niezwykle proste, ale jakże wyśmienite potrawy bez wątpienia podbiją serce niejednego smakosza. W naszej restauracji oferujemy również szeroki wachlarz wybornych win z różnych zakątków świata.

Teren na którym znajduje się hotel pozwala na zorganizowanie wielu niezwykłych atrakcji. Konferencja czy szkolenie firmowe nie musi kończyć się tylko na "nudnych wykładach" - można je połączyć z zabawą. Do dyspozycji Gości mamy 3 sale konferencyjne, które odpowiednio aranżujemy po rozmowie z klientem. W całym obiekcie dostępny jest również bezprzewodowy internet, który często jest nieodłącznym elementem zorganizowania konferencji. Zapewniamy profesjonalną obsługę z wieloletnim doświadczeniem, która chętnie pomoże Państwu w każdej sytuacji.

Zapraszamy do korzystania z oferowanych przez nas usług. Otrzymaliśmy wiele certyfikatów potwierdzających najwyższy standard świadczonych usług, zarówno dot. noclegów jak i organizacji imprez. Jeśli planujesz wypoczynek na Kaszubach, potrzebujesz sali konferencyjnej na szkolenie dla Twojej firmy lub też chcesz zorganizować rodzinną imprezę zapraszamy do kontaktu z naszym hotele.

Wyświetl większą mapę
Hotel Spichrz***
          adres: Borcz 4 k/Żukowa 83-312 Hopowo
          
tefon: 58 694 03 00, 667 120 000
          email:  recepcja@borcz.com.pl
strona www:
           ceny:  od: 170,-zł/pokój 2-osobowy ze śniadaniem
IMG_7698 IMG_8048 IMG_7826
spichrz1122 IMG_7755 IMG_7682
IMG_7700 IMG_7789 IMG_7836

http://www.hotelspichrz.com.pl
HOTELE NA KASZUBACH