WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
Hotel Sukiennice ***
          adres: Chojnice ul. Sukienników 14
          
tefon: 52 39 63 900, 52 39 71 748
          email:  rezerwacja@hotelsukiennice.pl
strona www:
           ceny:  od: 110,-zł/pokój 1-osobowy
big55 big61 big65
big67 big43 big74
big75 big81 big83
Witamy w Hotelu Sukiennice***

Hotel "Sukiennice" mieści się w XIX wiecznej kamienicy położonej w centrum Starego Miasta. Lokalizacja nasza pomaga w dogodnym dotarciu do wszystkich punktów w mieście.

Posiadamy 18 komfortowo wyposażonych pokoi 1, 2 i 3 osobowych. Do dyspozycji gości mamy również 3 apartamenty.
Pokoje wyposażone są w łazienki, TV, radio, telefon, lodówkę oraz łącze internetowe. Dla Państwa wygody została zainstalowana winda.

Restauracja mieści się w budynku przy ul. Sukienników, w którym w pierwszej połowie XX w. mieściła się pierwsza na terenie Prus Zachodnich gorzelnia parowo-winna, której właścicielem był Dawid Lewin. Od 1919 roku mieściła się tu znana w Europie firma Antoniego Kaźmierskiego Pomorska Gorzelnia koniaków.

Organizujemy szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe oraz rozmowy rekrutacyjne. Wnętrze sali aranżujemy na Państwa życzenie.

Sala wyposażona jest w:
projektor multimedialny
ekran
flipcharty
tablice
mikrofon bezprzewodowy
internet bezprzewodowy WiFi
fax
skaner

Gorąco zapraszamy Państwa do naszego miasta. Chojnice to miasto leżące na Pomorzu, na pograniczu Pojezierza Kaszubskiego i Wysoczyzny Krajeńskiej. Rozwojowi ruchu turystycznego w naszym mieście i całym powiecie sprzyjają nie tylko walory przyrodnicze, ale również wartości historyczno - kulturowe. Znajdują się tu godne zwiedzania zabytki, które można obejrzeć poruszając się traktem "Starego Miasta".

Chojnice są punktem wypadowym na całe Pomorze.
Serdecznie polecamy Państwu odwiedzenie Parku Narodowego Bory Tucholskie, Zaborskiego Parku Krajobrazowego, Skansenu Etnograficznego w Wdzydzach Kiszewskich, Rezerwatu przyrodniczo - architektonicznego w Leśnie. Natomiast dla osób preferujących piesze lub rowerowe zwiedzanie proponujemy wędrówkę szlakami turystycznymi nad jeziorami: Charzykowskim, Karsińskim, Kruszyńskim.

http://hotelsukiennice.pl

Wyświetl większą mapę
HOTELE NA KASZUBACH