WYSIWYG Web Builder
Centrum
UŁAN SPA


adres: Bytów
ul. Tartaczna 10
telefon: 59 822 66 47, 59 822 32 47
email: hotel@ulanspa.pl


CENTRUM UŁAN SPA to wyjątkowy kompleks położony na Kaszubach, to idealne miejsce na relaks dla osób ceniących komfort i wysoką jakość obsługi. Komfort i wygodę oferujemy Państwu w stylowo urządzonych pokojach 1- ,2- i 3- osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, telefon, szlafroki, oraz mają zapewniony bezpłatny, przewodowy dostęp do internetu. Wrażenie wyjątkowej wygody potęgują przestronne i nowoczesne łazienki.
Przylądek Rosevia Friends & Family Resort

adres: Jastrzębia Góra
ul. Rozewska 23
telefon: 782 06 06 06
email: recepcja@rosevia.pl


zobacz ofertę >>>
W Rosevia Resort pochodzisz boso po trawie. Pokażesz dziecku, jak budować zamki z piasku i wyplatać wianki z koniczyny. Znajdziesz czas na bujanie w obłokach i błogie nicnierobienie. Będziesz mieć mnóstwo okazji do sprawiania sobie przyjemności. Serdecznie zapraszamy!!!
Przygotowaliśmy dla naszych Gości 82 Apartamenty w 22 budynkach.  Wybierając jeden z nich będziesz mieć własne, wyjątkowe miejsce i co najwyżej trzech sąsiadów.
HOTEL AUBRECHT COUNTRY SPA RESORTadres: Przechlewo
Koprzywnica 4
telefon: 502 835 028
email: hotel@hotelaubrecht.pl


zobacz ofertę >>>
Ten 4-gwiazdkowy hotel jest dosłownie zanurzony w naturze. Położenie nad jeziorem Szczytno i w niewielkiej odległości od Parku Narodowego Bory Tucholskie jest gwarancją inspirującego i zielonego otoczenia dla Twojego urlopu.
zobacz ofertę >>>
Osada
Grzybowski Młyn

adres: Wąglikowice, 83-406
Grzybowski Młyn 10A
telefon: 725 600 008
email: hotel@grzybowskimlyn.pl
zobacz ofertę >>>
Osada położona jest w Grzybowskim Młynie na terenie malowniczego Wdzydzkiego i Lipuskiego Parku Krajobrazowego, na trasie Kościerzyna - Wdzydze. Urokliwa okolica pełna lasów i jezior, liczne atrakcje turystyczne oraz bogata kultura kaszubska sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek, organizację imprezy oraz delektowanie się regionalnymi przysmakami.

Folwark Ńemino

adres: 83-340 Sierakowice
Łyśniewo Sierakowickie 33c
telefon: 795 13 57 57
email: kontakt@nemino.pl
zobacz ofertę >>>
Folwark Ńemino to pałac, stadnina koni, staw rybny, las, jezioro, kort tenisowy, plac golfowy i wyciąg narciarski, który znajduje się w Łyśniewie Sierakowickim - miejscowości czterech jezior: Niemino, Trzono, Długie oraz Czarne.

2011 copyright by Arnet-Media
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
HOTELE NA KASZUBACH