pow. pucki
pow. pucki
pow. wejherowski
pow. pucki
pow. pucki
pow. lęborski
Lisewski Dwór
Gniewino Lisewo 1
tel. 58 672 16 05, 606 366 937
e-mail: marketing@lisewskidwor.pl
Sześć Dębów Dwór w Prusewie
Wierzchucino Prusewo 1
tel. 58 673 57 37, 604 553 606
e-mail: szescdebow@prusewo.pl
pow. wejherowski
Dworek SPA Osada Wędrowca
Mechelinki ul. Szkolna 23 Kosakowo
tel. 600 290 190
e-mail: osada@osadawedrowca.pl
Hotel Na Skarpie
Charzykowy ul. Bytowska 2
tel. 52 334 13 30
e-mail: info@hotelnaskarpie.pl
pow. chojnicki
Hotel Bliza
Wejherowo Oś. Przyjaźni 1
tel. 58 672 10 87
e-mail:bliza@hotelewam.pl
Centrum Konferencji i Rekreacji Muza
Jurata ul. Świętopełka 11
tel. 58 675 21 40
e-mail: muza@polish-airports.com
pow. pucki
Hotel Wodnik
Łeba ul. Nadmorska 10
tel. 59 866 13 66
e-mail: wodnik@wodnikleba.pl
Hotel Szarlota
Kościerzyna Szarlota 11
tel. 58 686 77 55
e-mail: recepcja@szarlota.pl
pow. lęborski
pow. kościerski
Villa Verdi Pleasure & SPA
Łeba ul. Obr. Westerplatte 20
tel. 59 866 43 30
e-mail: verdi@villaverdi.pl
Hotel 77***
Chałupy ul. Kaperska 77
tel. 58 57 22 777
e-mail: recepcja@szarlota.pl
pow. lęborski
Hotel Ara
Jastrzębia Góra ul. Rozewska 4 a
tel. 58 674 96 00
e-mail: ara@arahotel.com.pl
"Vacation Club Leba"
Łeba ul.  Wybrzeże 8
tel. 664 200 950
e-mail: nadportem@gmail.com
Hotel La Siesta
Jastrzębia Góra ul. Droga Rybacka 58
tel. 58 674 91 97
e-mail: marketing@lasiesta.pl
Ośrodek TABUN
Otomin k/Gdańska ul. Konna 29
tel. 58 303 97 10
e-mail: tabun@kuznia.net
Hotel Pekin***
Władysławowo ul. Niepodległości 14
tel. 58 674 88 80
e-mail: hotel@hotel-pekin.com.pl
Hotel Miłosz Kaszuby
Kartuzy ul. 3 Maja 43
tel. 516 24 24 11
e-mail: biuro@hotelkaszuby.pl
Trójmiasto
pow. pucki
pow. pucki
pow. kartuski
WYSIWYG Web Builder
2011 copyright by Arnet-Media
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
HOTELE NA KASZUBACH