WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
Kaszubskie Kajaki
          adres: Kiełpino 83-307 ul. Raduńska 4a
          
tefon: 791-205-733
          email:  info@kaszubskiekajaki.pl
strona www:
          
2 modified kajaki kaszuby 3 modified kajaki kaszuby 100_1495 modified kajaki kaszuby
DSCN0190 modified kajaki kaszuby kajakii modified kajaki kaszuby radunia002 modified kajaki kaszuby
radunia004 modified kajaki kaszuby radunia040 modified kajaki kaszuby
Kaszubskie Kajaki

Jeżeli aktywny wypoczynek to coś czego szukasz na Kaszubach. To dobrze trafiłeś! Kaszubskie Kajaki znad Raduni oferują nowoczesne kajaki na spływy wszystkimi rzekami Kaszub - w tym spływy kajakowe Radunia. Jednak ze względu na lokalizację w sercu Kaszub specjalizujemy się w organizacji spływów indywidualnych i zorganizowanych na Rzece Raduni oraz po jeziorach Kółka Raduńskiego. Ponadto często można nas spotkać na Słupi, Łupawie czy Bukowinie.

Oferujemy szeroką gamę spływów, od kilkugodzinnych przez jednodniowe aż do kilkudniowych. Nie będzie problemu abyś znalazł coś dla siebie, ponieważ w naszej ofercie mamy spływy o różnym poziomie trudności: od bardzo łatwych do ekstremalnych. Jeżeli jednak będziesz miał indywidualny pomysł na spływ to istnieje możliwość wyboru fragmentu rzeki oraz czasu trwania spływu.

Kaszubskie Kajaki dbają o bezpieczeństwo uczestników spływów, dlatego obowiązkiem jest używanie kamizelki asekuracyjnej. W przypadku trudniejszych i bardziej wymagających odcinków rzeki dla kajakarzy udostępnione są specjalne kaski kajakowe, które chronią głowę przed otarciami i obrażeniami. Przed każdym spływem wypożyczający kajaki zostają poinformowani o charakterze i przebiegu trasy spływu.

Baza Kaszubskich Kajaków zlokalizowana jest bezpośrednio nad Radunią (posiadamy 700 metrów linii brzegowej). Większość spływów na Raduni, zaczyna się lub kończy w naszej bazie. Zadaszona wiata, stoły, ławki, miejsce na ognisko i grilla oraz toaleta umożliwiają miłe spędzenie czasu przed oraz po zakończeniu spływu. Na terenie Kaszubskich Kajaków istnieje możliwość rozbicia namiotów.

Kaszubskie Kajaki dysponują nowoczesnym sprzętem najwyższej jakości, który umożliwia komfortowe i bezpieczne korzystanie z uroków rzek i jezior. Nasze kajaki poradzą sobie w każdej sytuacji. Na jeziorze i spokojnym odcinku rzeki zapewniają sterowność i wygodę. Z kolei na odcinkach o szybkim nurcie z wieloma przeszkodami umożliwi sprawne i bezpieczne ich pokonywanie.

http://kajaki-radunia.pl/

Wyświetl większą mapę
KAJAKI NA KASZUBACH