WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo - Wieżyca
          adres: Szymbark 83-315 Wieżyca 32
          
tefon: 58 684 38 16
          email:  koszalkowo@wiezyca.pl
strona www:
         
gawra-misianora modified restauracja impreza modified
Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo - Wieżyca to całoroczny ośrodek rekreacyjny ukierunkowany na aktywny rodzinny wypoczynek.

Zimą to największy na Pomorzu ośrodek narciarski z 7 wyciągami, snowtubbingiem i szkołą narciarską - wsparty własnymi wypożyczalniami sprzętu narciarskiego, małą gastronomią, pizzerią "Gawra" i restauracją "Biały Miś". Stoki są sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone a bliskość wielu miast sprawia, że cieszy się on od blisko 40 lat wielką popularnością.

Wiosną, latem i jesienią ośrodek prowadzi działalność rekreacyjno-turystyczną.

Koszałkowo - Wieżyca to doskonałe miejsce do spędzenia urlopu lub weekendu na sportowo.  Kompleks położony jest wśród wzgórz na obszarze 20 ha z własnym zarybionym jeziorkiem, stawem, lasami i łąkami. Baza noclegowa, łącznie ok. 60 miejsc noclegowych w nowych, przytulnych pokojach 2-3 osobowych i apartamentach ( zlokalizowanych w różnych wolno stojących budynkach) w połączeniu z własną restauracją, pizzerią i infrastrukturą rekreacyjną (między innymi na miejscu: plac zabaw dla dzieci ze 6,5 m zjeżdżalnią, kule wodne, trampoliny, zorbing oraz dostępne bardzo atrakcyjne dyscypliny typowo "górskie" jak trójkołowce czy moutainboard) zapewniają aktywny rodzinny wypoczynek.  Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Ostrzyckiego (krąg jezior Raduńskich) pozwala też na korzystanie z bardziej typowych dla Kaszub rozrywek jak żeglarstwo czy nawet zwykłe "plażowanie". Obfitość lasów i ciekawych tras turystycznych w okolicy tworzy okazję do organizacji interesujących rajdów konnych.Położenie  w unikalnym miejscu - wśród wzgórz u stóp szczytu Wieżyca, wśród jezior daje nie tylko możliwość znakomitego rodzinnego i aktywnego wypoczynku ale także stworzenia bazy wypadowej dla turystyki poznawczej (w bezpośredniej bliskości wiele atrakcyjnych turystycznie miejsc).

Do zwykłej działalności należą imprezy okolicznościowe (np. wesela, bankiety, spotkania integracyjne) i organizacja imprez tematycznych. Więcej informacji na www.wiezyca.pl. Kontakt: e-mail koszalkowo@wiezyca.pl, tel. 58 684 38 16.

http://www.wiezyca.pl/

Wyświetl większą mapę
SPORT I REKREACJA NA KASZUBACH