WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
Witamy w Ośrodku Wypoczynkowym "LARGO"

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nowego obiektu rekreacyjno-wypoczynkowego! Z inicjatywy Pana Tadeusza Wirkijowskiego powstał Pomostu cumowniczy z 30-ma miejscami postojowymi dla łodzi na Jeziorze Wdzydze w miejscowości Borsk. Inwestycję zrealizowano dzięki uzyskaniu dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego RYBY.

Celem projektu jest: Zrównoważony rozwój turystyki oraz wzmocnienie konkurencyjności obszarów zależnych od rybactwa poprzez budowę pomostu cumowniczego z 30-ma miejscami postojowymi dla łodzi na Jeziorze Wdzydze w miejscowości Borsk do grudnia 2013 roku. Zapraszamy!


Organizowane są wycieczki stateczkiem po jeziorze "Wdzydze". Jezioro to ma powierzchnię 1067,8 hektara, w tym 8 wysp (największa to Wielki Ostrów) o powierzchni 149 hektarów. W najgłębszym miejscu jeziora od tafli do dna jest 68 metrów. Przy jeziorze znajduję się silnie rozwinięta linia brzegowa o długości około 80 km. Przez jezioro Wdzydze przepływa rzeka Wda.

Wdzydzki Park Krajobrazowy powstał w 1983 roku i obejmuje 17.832 ha.
Kaszubski Park Etnograficzny pierwsze na ziemiach polskich muzeum na wolnym powietrzu.
Parowozownia Kościerzyna muzeum w którym odnaleźć można niespotykane już narzędzia, maszyny, elementy starych mechanizmów, uzupełnione zbiorami dokumentów, pamiątek i modeli.
Wypoczynek w miejscowości Borsk z rodziną bądź przyjaciółmi z pewnością będzie udany i pełen niezapomnianych wrażeń.

Doskonałą kuchnię dla Gości ośrodka zapewnia nasza Karczma, z jej niepowtarzalnym klimatem i rozległym tarasem na wysokim brzegu jeziora - widok z tarasu zapewnia także kamera on-line. Karczma serwuje potrawy kuchni regionalnej i europejskiej, ciasta własnego wypieku, potrawy z ryb słodkowodnych /a jakże!/. Zapewniamy wyżywienie indywidualne i zbiorowe dla Gości Ośrodka
          adres: Borsk 83-440 Karsin
          
tefon: 58 687 31 87, 691 891 551
          email:  osrodek@largo.pl
strona www:
          
Largo brda-zew1 Largo karczma-grill Largo karczma-taras Largo karczma-wieczor
Largo karczmazboku Largo keja6 Largo keja8 Largo nieborsk
Largo ognisko2 Largo plac-zabaw2 Largo slider-domki24 Largo slider-marina1

http://osrodek.largo.pl
Ośrodek Wypoczynkowy
"LARGO"
PENSJONATY I OŚRODKI WCZASOWE