WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
Spływy Kajakowe na Kaszubach
"NAVIGO"
          adres: Lipusz 83-424 ul. Rogali 8
          
tefon: 58 687 45 71, 504 061 520
          email:  splywy@navigo-kajaki.pl
strona www:
          
navigo 06 navigo 07 navigo 08
navigo 09 navigo 012 navigo 014
navigo 015 navigo010 navigo 016
Firma P.P.H.U. "NAVIGO" w Lipuszu prezentuje Państwu swoją ofertę na wypoczynek w kajaku.

Spływy kajakowe organizowane przez nas obejmują między innymi Pomorze i Kaszuby. Zapraszamy tych mniej i bardziej zaawansowanych kajakarzy, jak i osoby nie związane z tym sportem, na skorzystanie z naszej oferty. Mamy nadzieję, że z szerokiej gamy rzek północnej Polski każdy znajdzie coś dla siebie, a nasza firma postara się Państwu w tym pomóc jak najbardziej profesjonalnie. Znajdujemy się w samym centrum najpiękniejszych szlaków wodnych, m.in. Wdy, Brdy, Słupi czy Łupawy oraz wielu malowniczych jezior (zobacz mapę Lipusza i okolic).

Dla naszej firmy nie ma znaczenia czy Państwo wybieracie się na spływ sami, czy grupą zorganizowaną i chcielibyście Państwo skorzystać z usług organizatora spływów kajakowych. Najwyższej jakości kajaki oferuje nasza wypożyczalnia kajaków, łodzi, rowerów wodnych. Jesteśmy od tego, aby jak najlepiej taką wyprawę zorganizować - do dyspozycji z miłą i fachową obsługą 24 godziny na dobę.

Spływ kajakowy możecie Państwo zacząć z siedziby naszej firmy, która położona jest bezpośrednio nad rzeką Wdą. Tu również odbywa się obsługa kajakarzy. Dysponujemy bezpłatnym parkingiem strzeżonym dla uczestników spływu. Do Lipusza można także dojechać autobusem lub pociągiem z Kościerzyny, Chojnic, Gdyni lub Gdańska. Na terenie wsi, w sąsiedztwie firmy "NAVIGO" znajduje się pole biwakowe z bieżącą wodą i wc.

Jesteśmy producentem szerokiej gamy kajaków, łodzi, rowerów wodnych i dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy sprzęt najwyższej jakości, wyprodukowany przez naszą firmę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji sprzętu możemy udostępnić różnego typu kajaki atestowane pod względem wyporności i niezatapialności, jak również niezbędne wyposażenie ratunkowe.

http://navigo-kajaki.pl/

Wyświetl większą mapę
KAJAKI NA KASZUBACH