WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
Hotel
Niedźwiadek***
          adres: Wdzydze Kiszewskie 32, 83-406 Wąglikowice
        telefon: 58 686 13 13, kom. 691 991 333
          email: recepcja@hotelniedzwiadek.pl
strona www:
           ceny: od 170 zł za osobę
foto_id_15_nr0_
Witamy w Hotelu Niedźwiadek - najchętniej odwiedzanym hotelu na Kaszubach!

Hotel  Niedźwiadek,  położony  jest   w   samym   sercu   Szwajcarii   Kaszubskiej, na malowniczym terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorami Wdzydze i Jelenie. Otaczające wody tworzą akwen o powierzchni 1500 ha zwany "Kaszubskim Morzem" idealnym do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa i nurkowania.

Teren, na którym znajduje się hotel to ponad 14 ha powierzchni, obejmującej marinę z wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz własną plażę nad jeziorem. Hotel sukcesywnie poszerza listę atrakcji dla gości oferując m. In. park linowy z trzema trasami o różnym stopniu trudności, teren do jazdy quadami, tawer żeglarską, kort tenisowy, boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę, a także własne jeziorko do połowu ryb. Dla gości ceniących aktywny wypoczynek oferujemy możliwość skorzystania z różnego rodzaju sprzętu hotelowego m.in.: rowerów, nart biegowych czy kijków do Nordic Walking.

Park Linowy. Z wielką przyjemnością informujemy, iż nowoczesny park linowy, składający się z 27 stacji o łącznej długości 450m został oddany do Państwa dyspozycji.

SPA - Zdrowie, uroda, harmonia.
Zapraszamy do naszego znakomicie wyposażonego, profesjonalnego centrum spa! Szeroka gama oferowanych zabiegów obejmuje zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało, masaże spa oraz usługi kosmetyczne: manicure, pedicure. Całość uzupełnia hydroterapia: sauny i hydromasaże. Wszystko to uzupełnione o komfortowe zaplecze hotelowe ze świetnią kuchnią, w otoczeniu kaszubskiej przyrody, obfitującej w piękne widoki i miejsca do spacerów!


http://www.hotelniedzwiadek.pl/

Wyświetl większą mapę
SPORT REKREACJA SPA NA KASZUBACH