Osada Grzybowski Młyn
          adres: Wąglikowice, 83-406 Grzybowski Młyn 10A
          
tefon: 725 600 008
          email: hotel@grzybowskimlyn.pl
strona www:
           ceny: od 110 zł za osobę
Witamy w Osadzie Grzybowski Młyn na Kaszubach.

Osada położona jest w Grzybowskim Młynie na terenie malowniczego Wdzydzkiego i Lipuskiego Parku Krajobrazowego, na trasie Kościerzyna - Wdzydze.

Urokliwa okolica pełna lasów i jezior, liczne atrakcje turystyczne oraz bogata kultura kaszubska sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek, organizację imprezy oraz delektowanie się regionalnymi przysmakami. Grzybowski Młyn spełni wszystkie Państwa oczekiwania w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Noclegi

Osada Grzybowski Młyn to miejsce, gdzie wśród malowniczych krajobrazów i w komfortowych warunkach przenocujesz Ty i Twoi goście, zarówno na wczasach, jak i po weselu czy innego rodzaju uroczystości.

Dysponujemy miejscami noclegowymi dla 45 osób. Do dyspozycji Gości oddajemy eleganckie pokoje 1,2,3 i 4-osobowe z łazienką, TV oraz internetem. Posiadamy również specjalny pokój dla nowożeńców. Na zewnątrz znajduje się bezpłatny parking dla naszych gości.

Organizacja imprez

Grzybowski Młyn zapewnia idealne warunki do tego, by w większym gronie uczcić ważne uroczystości takie jak wesele, urodziny, chrzciny, komunie czy imprezy firmowe.

Do dyspozycji Gości oddajemy klimatyzowaną salę na 120 osób, komfortowe noclegi i bogate menu. Zapewniamy pomoc w organizacji uroczystości, gwarantujemy miłą obsługę i wspaniałe wspomnienia po imprezie.


Wyświetl większą mapę

http://www.grzybowskimlyn.pl
Restauracja i catering

Grzybowski Młyn czerpie inspiracje z bogatej kultury kaszubskiej, włącznie z wyjątkową kuchnią tego regionu. Restauracja "Babcina Kuchnia" łączy w sobie tradycyjne receptury i nowoczesne trendy, serwując zawsze świeże, przepyszne i elegancko podane dania w miłej, rodzinnej atmosferze.

W naszej kuchni można rozsmakować się nie tylko na miejscu!
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy kompleksowe usługi cateringowe. Indywidualnie ustalamy menu, a przygotowane potrawy dowozimy na miejsce wskazane przez Klienta!

Będziemy zaszczyceni mogąc Państwa gościć!

WYSIWYG Web Builder
2011 copyright by Arnet-Media
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
HOTELE NA KASZUBACH