WYSIWYG Web Builder
e-mail: pieknekaszuby@wp.pl
e-mail: pieknekaszuby@gmail.com
2011 copyright by Arnet-Media
Ośrodek Jeździecki
POMERANIA
          adres: Łężyce ul. Świerkowa 4
        telefon: 508 158 928, 513 055 479
          email: biuro@stajniapomerania.pl
strona www:
          
Pomerania 13 modified Pomerania 12 modified Pomerania 11 modified
Pomerania 10 modified Pomerania 9 modified Pomerania 8 modified
Pomerania 7 modified Pomerania 6 modified Pomerania 5 modified
Pomerania 4 modified IMG_1045-pomerania SAM_0385-pomerania
Witamy w Ośrodku Jeździeckim Pomerania!

Ośrodek jeździecki "Pomerania" położony jest we wsi Łężyce w bliskiej odległości od Gdyni i Rumii. Od 2001 roku prowadzony jest przez Patrycje Koriat - Kreft.

Od 2016 r. Ośrodek Jeździecki Pomerania posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego kategorii III*, który stanowi potwierdzenie, iż w tym Ośrodku nauka jazdy konnej odbywa się na dobrze przygotowanych i zadbanych koniach, a prowadzą ją osoby o odpowiednich kwalifikacjach.

Główne obszary działalności firmy to hotel dla koni, szkółka jeździecka, imprezy dla dzieci. Największe zalety hotelu dla koni to wysokiej jakości pasza dla koni, zielone padoki i kryta hala do jazdy konnej o wymiarach 25m x 50m.

W szkółce jeździeckiej "Pomerania" każdy znajdzie coś dla siebie. Malutkie dzieci zapraszamy na oprowadzenie na kucykach, starsze na naukę jazdy konnej w małych grupach na maneżu. Natomiast wśród dorosłych duża popularnością cieszą się wyjazdy terenowe. Stajnia przylega bezpośrednio do pięknych terenów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Latem i zimą organizujemy dla dzieci Półkolonie w siodle.

W "Pomeranii" organizujemy również w ciągu roku szereg różnorakich imprez okolicznościowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się imprezy z dzikiem, dzień w stajni (dla grup zorganizowanych, przedszkoli i szkół) oraz urodzinki dla dzieci.
Imprezy organizujemy w mieszczącej się na terenie naszego Ośrodka sezonowej wiacie pod strzechą bądź na terenach zielonych należących do naszej stadniny.
Wiata może pomieścić swobodnie ok. 50 osób.
Dla szkół, instytucji i firm proponujemy organizacje pikników, ognisk, kuligów itp.
Zapewniamy wyśmienite, tradycyjne potrawy kuchni polskiej.

Zapraszamy!http://www.stajniapomerania.pl/
KWATERY APARTAMENTY POKOJE